Фірма з кримінальним шлейфом отримала від шкіл Черкас в новому році договорів на харчування на 10 мільйонів
13.01.2023   //   108 Переглядів

ТОВ «Каштан Плюс» на початку 2023 року отримало 5 угод на послуги з організації харчування для черкаських шкіл, загальною вартістю 9,85 млн грн.

Про це свідчать дані “Прозорро”. Хоча усі закупівлі проведені без використання електронної системи. 

Відповідно фірма отримала наступні договори: на 3,4 млн грн. від школи №32, на 2 млн грн. від школи №20, 1,6 млн грн. від школи №25, 1,5 млн грн. від школи №19 та 1,2 млн грн. від школи №22. Послуга надаватиметься протягом 2023 року.

У всіх випадках техзавдання не оприлюднені, а отже, зрозуміти об’єми послуг неможливо. Договір опублікувала лише 19 школа.

Товариство «Каштан Плюс» зареєстроване у Черкасах у 2000 році. До лютого 2022 року його власником та директором була Ганна Олексенко. А саме підприємство по суті було монополістом у постачанні продуктів харчування у дитячі садочки.

На сьогодні фірма має півтори сотні договорів із міським департаментом освіти на суму в 222 мільйони гривень.

Послуги товариства регулярно потрапляти в поле зору правоохоронних органів. Зокрема, у 2020 році поліція відкрила кримінальну справу за фактом завищення цін на картоплю.

За даними черкаської поліції, керівництво фірми «Каштан-Плюс» перебувало у дружніх відносинах з депутатом Черкаської міськради Юрієм Тренкіним («Батьківщина»). Його родичці Аллі Коломієць належить ТОВ «Хлібний Дім – Україна», яке співпрацює з ТОВ «Каштан-Плюс».

З минулого року власником та директором товариства уже є Іван Запорожець, якому також належить інше підприємство-постачальник харчування «Юейтрнаспорт».

Залиште відповідь