Депутат на Черкащині претендує на рекордну угоду від місцевої ради, де засідає
13.01.2023   //   41 Переглядів

Депутат Ватутінської міської ради на Черкащині Олександр Климчук переміг у тендері на закупівлю послуг із зимового прибирання вулиць Ватутіного, яку оголосила місцева рада. Вартість майбутнього договору може скласти 950 тисяч гривень, що є рекордною угодою для підприємця у співпраці з розпорядниками публічних коштів. Климчук є діючим депутатом місцевої ради, обраним нам попередніх місцевих виборах. 

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Умовами закупівлі та майбутнього договору передбачено прибирання від снігу вулиць та провулків чотирьох сіл, що входять до складу Ватутінської громади, а також безпосередньо самого Ватутіного. Загальна площа прибирання складає понад 520 тисяч квадратних метрів, у свою чергу протиожеледні компоненти мають наноситись на площу понад 110 тисяч квадратних метрів. Суміш має складатися на 90% із гравію та на 10% з солі. 

У складі пропозиції учасника відсутня інформація про техніку, яку він використовуватиме для надання відповідних послуг, і її власників. 

Станом на сьогодні в активі Климчука понад 50 угод із розпорядниками публічних коштів, загальною сумою трохи менше 300 тисяч гривень. Відповідно цей договір для Климчука стане рекордним.

На попередніх місцевих виборах він був обраний до складу Ватутінської міської ради за списком партії ВО “Черкащани”, що є місцевим політичним утворенням, яке контролюють переважно представники великого аграрного бізнесу. 

Залиште відповідь