Міськрада Кам’янського замовляє на півмільйона послуг піару у фірми-фаворита керівництва міста
12.01.2023   //   135 Переглядів

5 січня Кам’янська міська рада повідомила про намір підписати договір із ПП ДС-Колегія на послуги з розміщення, розповсюдження та демонстрування діяльності Кам’янської міської ради в соціальних мережах та мережі Інтернет. За власну рекламу чиновники готові сплатити 444 тис. 700 грн.

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями». 

На торги вийшла одна фірма – ПП «ДС-Колегія». Протягом року вона опублікує 216 тис. шт./знак текстових повідомлень та 127 шт. ілюстрацій в соціальних мережах та мережі Інтернет. Згідно наданих на тендер документів, матеріали про діяльність Кам’янської міськради будуть опубліковані на сторінках видання «Любиме місто ДЗ»

ПП «ДС-Колегія» зареєстровано в липні 2017 року. Компанія веде діяльність у галузі видання газет. Керівник та власник компанії Станіслав Дяченко. Із дня свого заснування компанія постійно отримує від чиновників Кам’янського замовлення на публікацію матеріалів рекламного характеру. Сьогодні таких контрактів у компанії зібралося на 23 млн. грн.

Власник ПП «ДС-Колегія» Дяченко колишній регіонал. В 2010 році був обраний депутатом райради від цієї політсили. На той час Дяченко працював головним редактором газети “Знамя Дзержинки”.

В 2018 Дяченко очолив ТОВ “Радіо ЕФ.ЕМ”, що належить Олексію Кондратюку, який, власне, є засновником та бенефіціаром видання «Любиме місто ДЗ». В 2019 році радіо-фірма змінила назву, вид діяльності та керівника. Сьогодні вона називається «Фармдістрібюшн» та працює в галузі оптової торгівлі фармацевтичними товарами. За даними місцевих журналістів, ця фірма пов’язана з оточенням мера Кам’янського Андрія Білоусова.

Також з 2017 року Дяченко став одним із засновників та керівником громадської організації Фонд місцевої демократії та розвитку незалежних ЗМІ.

 

 

Залиште відповідь