Фірма “головного вірменина Рівненщини” за 2,5 мільйона зведе кладовище в селі Пухова 
12.01.2023   //   47 Переглядів

Провівши відкриті торги з особливостями Олександрійська сільська рада Рівненської області повідомила про намір підписати договір на будівництво кладовища в селі Пухова з ТОВ “Будівельна фірма Будінвестальянс”. У разі підписання контракту вартість робіт складатиме 2,54 мільйона гривень, що на 50,88 тис грн дешевше очікуваної вартості. Відповідна інформація була опублікована в системі публічних закупівель Prozorro.

Техзавданням передбачалось, що до кінця поточного року підрядника має зробити розмітку та планування території, провести благоустрій, огородження, побудувати надвірну вбиральню. При цьому роботи мають бути виконані на умовах 100% післяоплати.

Варто зауважити, що відповідно до поданої “Будінвестальянсом” довідки про наявність необхідної матеріально-технічної бази, фактино всю техніку фірма орендує. Із власного тільки ямокопач і пересувний компресор. Власниками іншого обладнання, яке під час робіт планує використувати  “Будінвестальянс” належить цілому ряду компаній, зокрема: ТОВ “Гідравлік Центр” Романа Ніколаєнко та Олега Прищепи, який в 2015-му балотувався до Рівненської міськради від “Громадського контролю”, Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг, ТОВ “Будтех-Пром” Олександра Семенова і ТОВ “Торгова компанія “Дорсервіс” Максима Корнійчука.

Крім того до роботи в якості субпідрядника буде залучено ТОВ “Інвестиційно-будівельна компанія “Інвесткапітал” Ірини Усянчук, якій також належить приватний дитсадок “Щасливчик”. Кран, який буде використовуватись під час робіт, фірма також орендує, у ТОВ “Реноме-Євробуд”, що входить до бізнес-групи “Євробуд” екснардепа Віктора Матчука та підприємців Надії Гладкевич і Анатолія Кричильського. 

Сама ТОВ “Будівельна фірма Будінвестальянс” належить Вардану Татосяну, який також входить до числа засновників ТОВ “Імперія азарту”, ТОВ “Будальтком проект” і ТОВ “Люкс-хаус груп”. Крім того підприємець очолює ГС “Федерація текболу України” та ГО “Рівненська обласна вірменська громада “Наірі”, що є представництвом Спілки вірмен України в області.

Залиште відповідь