Чернівецька мерія без “Прозорро” замовила ремонт скверу за 1,5 мільйона
12.01.2023   //   146 Переглядів

Департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради 26 грудня за неконкуретною процедурою уклав  угоду з ТОВ “Імперія Будінвест“ на ремонт скверу за 1,48 млн грн.

Звіт про укладання договору було оприлюднено в “Прозорро”. Сама закупівля проведена без використання електронної системи закупівель.

Техзавдання та, власне, сам договір у системі не опубліковані. Зі звіту тільки відомо, що послуга має бути надана до початку квітня цього року. 

Ремонтувати будуть сквер, обмежений вулицями Винниченка, Сумською, Макаренка та Віденською. Сквер будуть облаштовувати як проект Бюджету участі, який виграв у 2021 році. Це один із дев’яти проектів, які наразі заплановано втілити

ТОВ “Імперія Будінвест“ зареєстроване у Києві і належить Ігорю Яків’юку. Директор – Жанетта Евертовська.

Яків’юк був помічником народного депутата 8 скликання від партії БПП Романа Романюка. Нині Романюк – депутат Київради від УДАРу.

Уродженець Чернівців Яків’юк є власником ТОВ “Інвестиційно-будівельна компанія”, яка раніше отримувала держзамовлення, зокрема, коли на початку 2010-хх Яків’юк був депутатом Бориспільської райради від Партії регіонів.  Також він колишній спонсор футбольного клубу «Буковина» з Чернівців. “ІБК” фінансувала футбольний клуб в рамках домовленостей з мерією Чернівців про виділення землі під будівництво житла. У 2018 році Яків’юк став заслуженим будівельником України.

Для “Імперія Будінвест” – це перша участь у торгах від публічних замовників. У системі відсутня документація, яку підприємство мало подавати на торги, а тому невідомо, який саме відгук про аналогічні роботи був наданий замовнику.

Залиште відповідь