Рівненська міськрада підписала контракт на поставку хліба, проігнорувавши відсутність у переможця необхідних документів
11.01.2023   //   73 Переглядів

На початку січня Управління освіти Рівненського міськвиконкому підписало з ТДВ “Поліссяхліб” на поставку хліба. Відповідний контракт вартістю 1,62 млн грн. сторони уклали за результатом проведених відкритих торгів з особливостями. 

Зорема підрядник має поставити протягом року наступний товар:

  • 7000 кілограм хліба пшеничного подового;
  • 36260 кілограм хліба цільнозернового;
  • 5800 кілограм батона.

Доставляти хлібопекарські вироби ТДВ “Поліссяхліб” повинен до 24 навчальних заклади Рівного. 

Варто зауважити, що запропонована підприємством ціна виявилась суттєво нижчою очікуваної вартості закупівлі в 2,68 мільйона гривень. Інші учасники, що могли б скласти конкуренцію ТДВ “Поліссяхліб”, на тендер пропозиції не подавали.

Незважаючи на здавалось би очевидну вигоду, закупівля все ж мала свої проблеми. Зокрема замовник проігнорував вимоги профільного закупівельного законодавства та власної тендерної документації не відхиливши пропозицію “Поліссяхліб”, який не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, встановлених статтею 17 Закону України “Про публічні закупівлі”. На цю ситуацію вже звернуло увагу Управління Західного

офісу Держаудитслужби в Рівненській області, яке почало моніторинг даної закупівлі та очікує на пояснення замовника щодо виявлених фактів порушення.  

Власниками найбільших часток акцій ТДВ “Поліссяхліб” є рівненська підприємиця Вікторія Коробка, якій також належить ПП “Джокер-СВ”, а також Рівненська міська рада. Та все ж бенефіціаром “хлібного” підприємства є все ж таки пані Коробка. 

Залиште відповідь