Полтавські лікарі віддали 2,4 млн на коштовне харчування
10.01.2023   //   59 Переглядів

Комунальне підприємство “Лубенська лікарня інтенсивного лікування” Лубенської міської ради 6 січня підписало договір на надання кейтерингових послуг з місцевим підприємством Ігорем Гуком. Вартість угоди складає 2,4 млн гривень, а ціна харчування зросла у декілька разів. Договір укладено без проведення конкурентної закупівлі. Відповідна угода опублікована у системі “Прозорро”. 

Відповідно до укладеного договору, вартість однієї порції для всіх категорій складає 100 гривень за порцію. Специфікацією передбачено меню, яке включає у себе сніданок, обід, полудник та вечір. У документів відсутня згадка про обов’язкові м’ясні продукти або ж калорійність послуг, що може зробити наявність м’ясних продуктів опціонально. 

Разом з тим минулого року вартість однієї порції складала 35 гривень для пацієнтів-дорослих та 50 гривень для пацієнтів-дітей. Договір також було укладено з Ігорем Гуком без проведення конкурентної закупівлі. 

Всього ж між Лубенською лікарнею інтенсивного лікування та Ігорем Гуком укладено 8 договір, починаючи з 2019 року, загальною вартістю 12,6 млн гривень. У лікарні проходять лікування, зокрема і хворі на Сovid-19, вартість харчування яких компенсується, відповідно до угод з НСЗУ. 

 

Залиште відповідь