Зимовим прибиранням Черкас далі опікуватиметься однопартієць мера
09.01.2023   //   49 Переглядів

Комунальне підприємство “Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” оголосило про намір укласти договори на прибирання снігу та льоду у січні.

Обидві послуги замовник оцінив у 1,63 млн грн. На торги прийшли «Колтех-транс», який надавав ці послуги у грудні, та ФОП Олена Бортник, яка займалася цим у попередні роки.

Послуги надаються не менше 5 транспортними засобами для одночасного залучення. Учасник забезпечує їх паливо-мастильними матеріалами, проводить технічне обслуговування та ремонт. Розмір очікуваної вартості закупівлі визначено як середньоарифметичну вартість за одиницю на підставі трьох комерційних пропозицій від потенційних учасників.

На обох аукціонах пропозиція «Колтех-транс» була дешевшою: 1,45 та 1,46 млн грн відповідно. У обох випадках замовник повідомив про намір укласти договір з переможцем аукціону.

У минулі роки прибиранням снігу в Черкасах займався КП ЧЕЛУАШ. Ще раніше – структури з орбіти підприємця Андрія Бортника, зокрема і Олена Бортник, яка брала участь у аукціонах цього разу.

Директором «Колтех-транс» є Сергій Колесніченко. Восени 2020 року Колесніченко балотував до міської ради по списку партії «За майбутнє», але обраним не був. Список очолював міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Протягом 2022-го року “КОЛТЕХ-ТРАНС” уже отримав від міської ради рекордні 97 мільйонів гривень на поточний ремонт міських доріг, і до кінця року може отримати ще 23 мільйони.

Загалом же за останні роки фірма отримала від департаментів ЖКК та архітектури, а також КП ЧЕЛУАШ майже 400 мільйонів гривень.

Залиште відповідь