Заступник голови однієї з громад Криворізького району тендерить на Прозорро через афілійованих з ним підприємців    
09.01.2023   //   298 Переглядів

КП «Сансервіс» Криворізької міської ради наприкінці грудня 2022 року  уклало угоду вартістю 1,4 млн. грн.  із ФОП Сергій Якимець на послуги з ремонту і технічного обслуговування бензоінструменту та техніки.

Інформація про закупівлю міститься в системі Прозорро.

Впродовж року підприємець надасть 2546 послуг для 33 найменувань інструменту та техніки. В переліку робіт перевірки та чистки, ремонти та заміни комплектуючих для газонокосарок, бензопил, висоторізів, культиваторів та навіть мінітрактора-косарки.

ФОП Сергій Якимець  зареєстровано більше 12 років тому в селищі Красіне Криворізького району. Підприємець працює в галузі неспеціалізованої оптової торгівлі. На Прозорро працює з 2019 року. Більшість з його замовлень складає продаж інструментів та техніки для саду комунальникам Дніпропетровщини. Також с жовтня 2022 року Якимець один з головних постачальників генераторів для громад Криворізького району.

З 2021 року ФОП Якимець почав працювати із КП «Сансервіс». Комунальники шукали фірму, яка за мільйон гривень буде ремонтувати їхні інструменти та техніку і оголосили тендер. На торги прийшли пов’язані між собою учасники – ФОП Якимець та ТОВ «Біпер технолоджи».

Об’єднує змовників спільна електронна пошта gurcomua@ukr.net, яку обидва вказують в тендерній документації, та спільний телефонний номер +380676444644 для зв’язку. 

Цей тендер потрапив під фінмоніторинг. Аудитори виявили порушення під час проведення закупівлі. Але КП “Сансервіс” звернулося до суду з вимогою скасувати висновок Держаудитслужби. Суд відмовив у задоволенні адміністративного позову.

ТОВ «Біпер технолоджи» зареєстровано на мешканку Криворізького району Ольгу Гурєєву. Це родичка Дмитра Гурєєва – екс-заступника голови Криворізької райради, депутата VI та VII скликання Криворізької районної ради від Аграрної партії України та колишнього члена партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна», а також екс-довіреної особи нардепа-регіонала Дмитра Шпенова. До речі, gurcomua з електронки споріднених підприємців-тендерників – це нікнейм сторінки https://www.facebook.com/gurcomua посадовця Гурєєва у Фейсбуці.

Як пишуть місцеві ЗМІ, сьогодні Дмитро Гурєєв займає посаду першого заступника Глеюватського сільського голови, вирішує питання надання гуманітарної допомоги мешканцям громади та координує закупівлі генераторів для “пунктів незламності”.  

Підпис Гурєєва також стоїть і на договорі з нормативної оцінки земель Глеюватської сільської ради від 23 листопада 2022 року вартістю 5 млн. 350 тис. грн. Про цю оборудку Наші Гроші.Регіон написали тут. Після публікації матеріалу до договору було внесено зміни, а вартість оцінки землі скоротилася до 40 тис. грн.

 

Залиште відповідь