“Тернопільелектротранс” замовив улюбленому ФОПу вологе прибирання автопарку, послуга подорожчала на чверть
06.01.2023   //   73 Переглядів

30-го грудня КП “Тернопільелектротранс” підписав договір щодо надання послуг миття тролейбусів та автобусів підприємства. Про відповідний контракт, що було підписано з ФОП Стефанко Олегом Мироновичем, комунальники прозвітували в системі Prozorro 2-го січня. Загальна вартість замовлення склала 520 тисяч гривень. 

На вказану суму підрядник до 31 травня поточного року має надати 26 тисяч послуг. Мова йде про разове зовнішнє миття та разове внутрішнє вологе прибирання одного транспортного засобу, яких має бути виконано рівна кількість. Таким чином вартість разової послуги в обох випадках складатиме 20 гривень.

Зауважимо, що це не перший досвід співпраці “Тернопільелектротранс” та Олега Стефанко. У 2018-му, 2020 та 2021 роках сторони уже підписували подібні контракти. Минулоріч наприклад аналогічні послуги коштували по 16 грн за одне миття, а у 2020-му Стефанко за це брав по 12 грн/послуга.

Власне ці 4 контракти з комунальниками і є найбільшими замовленнями ФОПа за які він сукупно отримав 3,38 млн грн. Загалом же через Prozorro Олег Стефанко підписав 31 контракт на суму 3,59 млн грн. 

Окрім діяльності в якості ФОПа Стефанко є одним зі співзасновників тернопільського ТОВ “Автобаня-Пасо” де компанію йому складають Любов Стефанко, Олена Пилипів, Арсен Пилипів та Ольга Аксак-Мельничук. Крім того свого часу Олег Стефанко був членом ради Тернопільської обласної організації Політичної Партії “ЄВРОТУРБОТА”.

Залиште відповідь