Тендерний новачок, що займався ремонтом човнів, поставить ліцею на Рівненщині генератор за 900 тисяч
06.01.2023   //   191 Переглядів

У перший день нового року “Дубенський ліцей №7” Дубенської міської ради Рівненської області прозвітував про придбання джерела резервного живлення. За 900 тисяч гривень освітяни отримали дизельний генератор Alimar. Продав ліцею необхідне обладнання ФОП Сафронов Андрій Євгенійович.

Відповідний договір сторони підписали 29-го грудня. Відповідно до специфікації цей турецький генератор матиме номінальну потужність 64 кВт, а максимальну – 72 кВт, яку забезпечуватиме двигун ALXD-4TI42. Поставити замовлений товар постачальник мав до 31 грудня минулого року. 

У листопаді ліцей вже пробував купувати джерело резервного живлення та навіть підписав з ТОВ “Алеанда” договір на поставку дизельної генераторної установки DAS QZ-DA-125 вартістю 710 тисяч гривень. Однак договір у підсумку було розірвано через неможливість виконання умов контракту зі сторони постачальника.

Що ж до Андрія Сафронова, то він зареєструвався як ФОП у травні 2019-го року, однак замовлення від Дубенського ліцею №7 стало його першим досвідом підписання контракту в системі Prozorro. Спеціалізація ФОПа, прописаного в Одесі – ремонт і технічне обслуговування суден і човнів.

Залиште відповідь