Фірма Звягельського депутата отримала 8-мільйонний підряд на зимове утримання дороги в громаді
06.01.2023   //   70 Переглядів

КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» на послуги з прибирання снігу та посипання доріг протиожеледним матеріалом у зимовий період на території Звягельської територіальної громади. Вартість угоди може скласти 7,9 млн грн. 

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Закупівля проводилася як відкриті торги з особливостями. Фірма була єдиним учасником.

Спочатку у тендерній документації ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» знайшли невідповідність, однак дозволили її виправити упродовж доби. 3 січня замовник опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Укр-Дор-Сервіс».

У технічних вимогах зазначається, що у підрядника має бути 18 одиниць техніки для виконання робіт – це мінімальна  кількість. Однак у документації ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» заначаєтьше лише 12 одиниць техніки. Зокрема фірма орендувала спеціалізований самоскид у Табалюка Вадима – брата депутата Звягельської міської ради Табалюка Віталія, який є власником та директором ТОВ «Новоград-Волинські шляхи». У грудні його фірма отримала  від КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» підряд на зимове утримання доріг на території Звягельської територіальної громади до кінця 2022 року за 3 млн грн. 

Надавати послуги з прибирання снігу та посипання доріг протиожеледним матеріалом у зимовий період ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» має до кінця року.

За даними з «Прозорро», КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» з серпня 2022 року вже уклало з ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» 25 угод загальною вартістю 3,5 млн грн.

ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» засноване в 2018 році в Новограді-Волинському. Власниками фірми є Ірина Мельник та Дмитро Рудницький – депутат Новоград-Волинської міської ради від політичної партії «Наш край» та голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

Залиште відповідь