У Полтаві за день “проштовхнули” 75 млн улюбленому підряднику на утримання вулиць
05.01.2023   //   57 Переглядів

30 грудня  Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради перерахувало на рахунки приватного товариства  “ДБК КВАНТ” 75,3 млн гривень за надання послуг з утримання вулиць міста.

Відповідна інформація міститься на порталі “Є-дата”.

“ДБК КВАНТ” – є ключовим підрядником полтавських комунальників, що фактично у 2018 році замінив місцеве комунальне підприємство, яке надавало аналогічні послуги. З того моменту, за даними сайту “Полтавщина”, “ДБК Квант” отримало з місцевого бюджету понад 750 млн гривень. Разом з тим у травні поточного року співпраця комунальників та приватного підприємства стала об’єктом інтересу правоохоронців, а у стінах місцевої ради пройшли обшуки. Розрахунки з підрядником фактично були зупинені. 

Востаннє кошти на рахунки “ДБК Квант” з полтавського місцевого бюджету перераховували на початку серпня 2022 року, коли їм надійшло 22 млн гривень. З того моменту платежі не проводились аж до 30 грудня 2022 року, коли було проведено три платежі загальною сумою 75,3 млн гривень. Найбільший платіж склав 43,8 млн гривень. Загальна ж вартість робіт, яку мав надати “ДБК квант”, згідно договору, укладеного у вересні поточного року, складає 102 млн гривень. 

«ДБК КВАНТ» зареєстроване у Харкові та належить Олександру Кравченку. Фірма, афілейована із ще одним “постійним” переможцем закупівель полтавських комунальників “Будгранат-7”.  У своїй діяльності підприємство використовує зокрема і техніку, що належить полтавським комунальникам. 

 

Залиште відповідь