Рівненська міськрада витратить 2 мільйона на благоустрій місця для розташування пунктів обігріву
04.01.2023   //   54 Переглядів

Департамент інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради прозвітував про підписання з ТОВ “Кортакоз” договору щодо проведення благоустрою вздовж вулиці Волинської Дивізії. Вартість замовлених робіт – 1,85 мільйона гривень. Замовлення провели за безконкурентною процедурою “ Українська Визвольна Війна”.

На ділянці, що буде приведена до ладу підрядником, мають бути встановлені модульні будиночкі тимчасових пунктів. Завершити роботи ТОВ “Кортакоз” мало до 26-го грудня, однак у підсумку термін дії договору було продовжено до 31 січня 2023-го року. 

Попри наявність в системі Prozorro копії підписаного договору точний перелік замовлених робіт лишається невідомим. Замовник не підкріпив до договору ні техзавданні, ні дефектного акту, ні чогось подібного. 

ТОВ “Кортакоз” є одним важковаговиків-підрядників Рівненсько області. За час існування Prozorro фірма встигла підписати вже 216 договорів на загальну суму 993,62 мільйона гривень. Власником “Кортакоз” вказаний місцевий підприємець Андрій Мощанецький, якого називають людиною колишнього міського голови Рівного, а нині депутат Рівненської міськради Володимира Хомка. 

Крім згаданої фірми Мощанецькому також належить ТОВ “Сарненський асфальтобетонний завод” і ТОВ “Трансконтиненталь Рівне”.

Залиште відповідь