У Кривому Розі місцевий депутат заробляє мільйони на перепродажах тушонки для проднаборів 
02.01.2023   //   1791 Переглядів

В грудні департамент соціальної політики Криворізької міської ради закупив у ФОП Бугаєв тушонки на 5 млн. грн.

Інформація про закупівлю міститься в системі Прозорро.

ФОП Бугаєв був єдиним учасником торгів. Продавець поставив м’ясну тушонку виробництва ТОВ Вербена на суму 5 млн.106 тис. грн. Загалом чиновники придбали у посередника 46 тисяч жерстяних банок тушкованої свинини вагою по 525 гр. Вартість однієї банки тушонки склала 111 грн.

У той же час сам виробник продає через Прозорро свою тушонку по 72,9 грн. за банку. Аналогічну закупівлю щойно провели на Укрзалізниці. В жовтні жерстяну 525 грамову банку тушкованої свинини на Полтавщині купували у виробника по 67,98 грн.  

ФОП Бугаєв Григорій Володимирович торгує продуктами харчування вже більше 13 років. Цю підприємницьку діяльність він веде з 20-річного віку. До квітня 2022 року він не працював на Прозорро. Сьогодні він вторгував вже 33,5 млн. грн., перепродуючи тушонку департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради. До бізнесу на перепродажах тушонки Бугаєв підключив і свою жінку. У ФОП Віра Бугаєва чиновники придбали м’ясних консервів на 4 млн. грн. Докладно Наші гроші. Регіон писали про це тут.

Григорій Бугаєв є діючим депутатом Металургійної районної ради від партії «Європейська солідарність». Це вже його другий похід у місцеву політику. Із цією політичною силою він балотувався і в 2015 році.

Тушонка, на який заробляє депутат, входить до складу продуктового набору, який роздає департамент соціальної політики незахищеним верствам населення Кривого Рогу та внутрішньо переміщеним особам. 

 

Залиште відповідь