Криворізький постачальник продуктів харчування продовжує забезпечувати комунальників генераторами 
31.12.2022   //   429 Переглядів

23 грудня комунальне підприємство “Кривбасводоканал” повідомило про закупівлю  генераторів у ТОВ “Агроном-КР” на 17 млн. 875 тис. грн. 

Дві закупівлі проведені без використання електронної системи Прозорро. 

Цього разу “Кривбасводоканал” придбав 4 дизельних генератора. 

Марка, виробник, потужність та інші технічні характеристики придбаних джерел резервного живлення невідомі. Джерело фінансування – місцевий бюджет. Поставити товар посередник має до 28 грудня. Загалом, водоканал с початку війни придбав у різних постачальників 29 генераторів на 82,7 млн. грн. 

Продавець ТОВ «Агроном-КР» активний користувач системи бюджетних закупівель Прозорро. Фірма спеціалізується на постачанні продуктів харчування в заклади освіти. Компанія вже «натендерила» біля 600 договорів на суму 200 млн. грн. На початку війни «Агроном-КР» напряму продавав чиновникам сгущенку та літрові пляшки олії для продуктових наборів. В листопаді «Агроном-КР» переключився на генератори.

У Кривому Розі ТОВ «Агроном-КР» відзначилося постачанням продуктів харчування у школи та садочки міста у по завищеним цінам. До того ж  компанія порушує строки виконання зобов’язань за договорами. Замовникам доводиться через судові позови вимагати у ТОВ «Агроном-КР» сплату штрафів та пені за неналежне виконання укладених договорів. Так, в квітні 2022 року ТОВ «Щедрий світ» стягнув з криворізького підприємства більше 83 тисяч гривень за несплату поставленого товару. А в червні 2022 року черкаські прикордонники відсудили у постачальника більше 35 тисяч гривень пені за провалені поставки. В суді також розглядається позов від Чернігівського геріатричного пансіонату, якому ТОВ «Агроном-КР» ще в 2021 році завинив продуктів на 94 тис. грн.

Раніше ми розповідали, що “Кривбасводоканал” придбав у посередника генераторів на 8 млн. грн. та планував скупитися на 25 млн. у фірми, пов’язаною із “радикалом” Рибалкою.

Залиште відповідь