Соцслужби Кривого Рога планують роздати внутрішньо переміщеним особам 30 тисяч «Гостьових карток криворіжця»
30.12.2022   //   123 Переглядів

В грудні департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради замовив у ТОВ «МД Софт» програмування 30 тисяч гостьових карток для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Закупівля проведена без використання електронної системи Прозорро.

Спочатку чиновники планували витратити 2,5 млн. грн. на програмування 30 тисяч карток для забезпечення внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які перебувають у місті, «Гостьовою карткою криворіжця». 13 грудня замовник та підрядна організація уклали угоду. Технічне завдання до закупівлі замовник не опублікував. Через скорочення видатків суму угоди було зменшено до 165 тис.грн. Орієнтовно це програмування двох тисяч карток.  

Ще в жовтні чиновники департамент соціальної політики замовили за півмільйона в ТОВ МД Софт створення модуля “Реєстр ВПО” для інтеграції його в проект “Картка криворіжця”. А в грудні за розробку додаткових функцій до модуля “Реєстр ВПО” віддали ще 205 тисяч гривень.

Нагадаємо, що ТОВ “МД Софт” впроваджує в Кривому Розі проект «Картка криворіжця». Фірма зареєстрована в Києві. Засновник та директор компанії дніпрянин Віталій Демешко.

У Кривому Розі проект “Картка криворіжця” курує Євген Кривенко – директор профільного комунального підприємства «Центр електронних платежів». Він родом із Дніпра, де раніше працював заступником директора департаменту транспорту та охорони навколишнього середовища Дніпропетровської міської ради.

В Дніпрі він запам’ятався скандалом із нав’язаною місцевим перевізникам послуги з встановлення та обслуговування GPS-трекінгу у фірми, яку очолював його брат. До того ж розробник системи диспетчеризації, за яку примусили додатково сплачувати перевізників, також був пов’язаний з родиною Кривенко.

Як з’ясували журналісти видання Bihus.Info, директор ТОВ “МД Софт” Віталій Демешко також пов’язаний з родиною Кривенко. Демешко керував приватним підприємством «Кіт-Сервіс» в роки, коли мати Євгена Кривенка, Ніна Кривенко, значилася єдиною власницею цього підприємства. ПП «Кіт-Сервіс» також спеціалізується на програмному забезпеченні.

Залиште відповідь