Після того, як фаворит не зміг виграти тендер на поточний ремонт, у мерії Черкас відмінили його 
30.12.2022   //   161 Переглядів

Департамент ЖКК Черкаської міськради відмінив тендер на поточний ремонт міських доріг за 22,8 мільйона гривень.

Уповноважена особа замовника Микола Гайдуков пояснив відміну відсутністю подальшої потреби.

Замовник планував відремонтувати вулиці Чигиринську, Пацаєва та проїзд Руськополянський. Роботи повинні були завершити до кінця року.

Участь в аукціоні взяли 2 учасники: “ДС ПРОМ ГРУП” та “ДОРСТРОЙ”.

“ДС ПРОМ ГРУП” зареєстроване у Броварах і належить Дмитру Мусієнку. Фірма має угод на 12,8 млрд гривень. На Черкащині компанія співпрацювала із обласною САД, з якою має договорів на 340 мільйонів, та Службою місцевих доріг, де має 136 млн грн. Із замовниками з міста Черкаси цей учасник договорів підряду немає.

Натомість «Дорстрой» – давній фаворит черкаської міської влади. Підприємство Роберта Григоряна та Ігора Віблого має договорів на понад 600 млн грн із департаментами архітектури, ЖКК та КП ЧЕЛУАШ.

В ході аукціону дешевшу пропозицію подали саме кияни. Вони оцінили свої послуги у 22 млн грн, при очікуваній вартості у 22,86 млн грн. Замовник повідомив, що виявив порушення у ТД цього учасника, а 19 грудня повідомив, що тендер відміняється.

Зазначимо, що влітку ці два учасники також зійшлися на тендері від ЧЕЛУАШ на постачання асфальту та бітуму. І тоді пропозиція “ДС ПРОМ ГРУП” теж була дешевшою, але замовник відхилив її і віддав підряд ПП «Дорстрой».

Попередні дві закупівлі відповідних послуг виграло місцеве товариство “Колтех-транс”, що належить місцевому бізнесмену Сергію Колесніченку. Відповідно до інформації з порталу “Є-дата”, станом на 18-те листопада Колесніченко отримав за ці послуги трохи менше 80 млн гривень. Загальна ж вартість раніше підписаних угод на надання послуг з поточного ремонту та асфальтування вулиць міста складає 96 мільйонів.

Коментуючи відповідні видатки з місцевого бюджету, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що “місто може собі це дозволити, так як має відповідні податкові надходження”.

Залиште відповідь