Освітяни на Чернігівщині замовили у місцевого депутата м’яса на майже 2 мільйона: філе – 159 грн./кг 
30.12.2022   //   209 Переглядів

Відділ освіти Варвинської селищної ради 26 грудня опублікував намір укласти угоду з ФОП Костін Андрій Анатолійович на придбання м’яса на 1,85 млн грн.

 Про це повідомляється в системі ProZorro.

У документації підприємця тендерний комітет знайшов невідповідності, однак надав можливість їх виправити. Зокрема підприємець мав надати копії свідоцтва про реєстрацію підприємства та платника податку. 

Відділ освіти Варвинської селищної ради хоче закупити у підприємця Андрія Костіна 300 кг м’яса яловичини вищого гатунку (без кістки) по 210 грн за кг, 2614 кг м’яса свинини (без кістки) по 184,7 грн за кг, 8095 кг курячого охолодженого філе по 159 грн за кг та 200 кг курячої печінки по 90 грн за кг.

Підприємець має упродовж 2023 року поставляти м’ясну продукцію до десяти  дошкільних закладів та до семи загальноосвітніх закладів Варвинської селищної ради.

ФОП Костін Андрій Анатолійович зареєстрований в смт Варва Чернігівської області, спеціалізується підприємець на роздрібній торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Андрій Костін є депутатом Варвинської селищної ради. У 2022 році Андрій Костін уже уклав з відділом освіти Варвинської селищної ради угод на 1,1 млн грн. Підприємець постачає відділу освіти як продукти харчування, так і будівельні матеріали.

Залиште відповідь