Криворізькі чиновники докинули дніпровському ФОПу ще 2,7 мільйона на створення геопорталу міста  
30.12.2022   //   222 Переглядів

19 грудня КП “Центр електронних послуг” Криворізької міської ради уклав угоду із ФОП Марина Чуб на створення модуля «Організація дорожнього руху та моніторинг стану доріг» для міського геопорталу.

Закупівля проведена без використання електронної системи Прозорро.

Інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг відсутня. В самій закупівлі зазначено, що підрядниця буде працювати над створенням компонентів та наповненням баз даних програмно-інтеграційного комплексу геоінформаційної системи та геопорталу міста Кривий Ріг, а саме над модулем «Організація дорожнього руху та моніторинг стану доріг».

Геопортал Кривого Рогу місцеві чиновники почали створювати під час повномасштабної війни. Під час закупівлі послуг не обійшлося без тендерної змови київського ПП «Софтпро+» та ПП «Поділля Діджитал» з Хмельниччини. Але в КП «ЦЕП» на це заплющили очі та додатково замовили в столичного переможця-змовника наповнення двох модулів до геопорталу «Архітектура» та «Містобудування».

Інші модулі «Земельні ресурси», «Комунальне майно», «Житлово-комунальне господарство», «Інвестиції та бюджет» доручили наповнювати зареєстрованому влітку ФОПу з Дніпра. Тепер до кінця місяця ФОП Марина Чуб наповнить для геопорталу Кривого  Рогу модуль «Організація дорожнього руху та моніторинг стану доріг». Свіжестворена підприємниця Марина Чуб за останні два місяці отримала від КП “Центр електронних послуг” чотири підряди загальною вартістю 8 млн. грн. 

Зазначимо, що наразі всі офіційні інформаційні веб-сайти і ресурси Кривого Рогу нині зупинили або обмежили роботу. Фактично це означає, що відкриті дані є недоступними для користувачів.

Про те, на кого працює Марина Чуб та як пов’язані між собою керівник КП «Центр електронних платежів» Євген Кривенко та роботодавець успішної дніпровської підприємниці, можна почитати в розслідуванні сайту Наші гроші. Регіон.

Залиште відповідь