У селі Житомирської області фірма партнера Розенблатів утеплить гімназію за 6 мільйонів
29.12.2022   //   61 Переглядів

Станишівська сільська рада 16 грудня уклала угоду з ТОВ «Житомир-Агробудіндустрія» на капітальний ремонт (енергоефективна термосанація) Іванківської гімназії в селі Іванків Житомирського району. Вартість угоди склала 6 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі на ресурсі ProZorro.

Очікувана вартість робіт складала 8,4 млн грн. Участь у тендері взяло шість учасників: ПП «Компанія  СПЕЦРЕМБУД», ТОВ «Житомир-Агробудіндустрія», ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект», ПРБФ «Комунальник», ТОВ «Проектно-будівельна компанія “Укрінвестбуд”» та ФОП Оганесян Агван Арамович. 

Пропозицію ПП «Компанія  СПЕЦРЕМБУД» відхилили, оскільки фірма “не виправила виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі тендерної пропозиції, та/або змінив предмет закупівлі (його найменування, марку, модель тощо)  під час виправлення виявлених замовником невідповідностей, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей)”.  Пропозиція ПП «Компанія  СПЕЦРЕМБУД» була на 1 гривню дорожчою ніж пропозиція переможця торгів  ТОВ «Житомир-Агробудіндустрія».

16 грудня Станишівська сільська рада уклала угоду з ТОВ «Житомир-Агробудіндустрія». 

Проєктом передбачається: демонтаж дерев’яних вікон та відливів з оцинкованої сталі; демонтаж фасадної плитки; демонтаж залізобетонних козирків; демонтаж існуючого вимощення; встановлення металопластикових вікон з відливами з оцинкованої сталі з полімерним покриттям; утеплення фасадів будівлі; монтаж козирків з металевого профілю з покриттям профільованими листами; влаштування бетонного вимощення по периметру будівлі.

За умовами угоди, утеплити двоповерхову гімназію підрядник має до 31 грудня 2023 року. 

ТОВ «Житомир-Агробудіндустрія» засноване в 2005 році в Житомирі. Власником та директором фірми є Костянтин Пожидаєв, який на місцевих виборах 2015 року балотувався до Житомирської обласної ради від Блоку Петра Порошенка. Костянтин Пожидаєв має спільний бізнес із дружиною Борислава Розенблата Жанною Розенблат. Зокрема вони є засновниками НВП «Українські авіаційні системи», яке фігурувало в розслідуванні про постачання безпілотників ЗСУ. 

З 2020 року ТОВ «Житомир-Агробудіндустрія» отримала підрядів на 7,3 млн грн, зокрема у 2022 році фірма отримала підрядів на 6,9 млн грн.  

 

Залиште відповідь