У Кам’янці вже перерахували “рідній” фірмі мера 5 мільйонів 
29.12.2022   //   90 Переглядів

З моменту повномасштабного вторгнення військ російської федерації до України компанія “Інтербудтехсервіс” підписала з структурними підрозділами Кам’янської міської ради на Черкащині вже 66 угод, загальною вартістю понад 5,5 млн гривень. Відповідно до інформації з порталу “Є-дата”, компанія отримала на власні рахунки станом на кінець грудня 5 млн гривень за виконання відповідних угод, укладених протягом року.

Це найбільша сума, отримана приватними компаніями з місцевого бюджету Кам’янки протягом поточного року. Саму ж фірму пов’язують з мером міста Володимиром Тіроном.

На сьогодні директором підприємства є Наталія Михайлова, а серед власників числяться 4 фізичні особи. Проте до обрання на посаду міського голови керівником та власником підприємства був мер Кам’янки Володимир Іванович Тірон.

Після місцевих виборів в жовтні 2015 року ТОВ «Інтербудтехсервіс» стало фактичним монополістом на ринку робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом в місті Кам’янка.

Продукція, яка використовується “Інтербудтехсервісом” під час здійснення ремонтних робіт, зокрема тротуарна плитка, виробляється підприємицею Тамарою Тірон, що є дружиною міського голови. Сам же Тірон на сьогодні перебуває на лаві підсудних за ймовірне розкрадання бюджетних коштів у змові з посадовими особами ТОВ “Інтербудтехсервіс”, втім попри обвинувачення компанія продовжує активно співпрацювати з мерією. 

Зауважимо, що протягом 2022 року замовниками товариства були виключно структурні підрозділи Кам’янської міської ради. 

 

Залиште відповідь