Школа в Черкасах без тендеру повторно дає 5 мільйонів на ремонт укриття фірмі з кримінальним шлейфом
29.12.2022   //   72 Переглядів

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю №34 (Черкаси) уклала нову угоду на ремонт укриття із підприємством «Номекс». Вартість робіт – 5,1 млн грн.

Перша угода на ці роботи була укладена 2 грудня. Але вже через тиждень замовник і підрядник розірвали її без сплати коштів. Опісля було укладено нову угоду. Так само без проведення тендерної процедури, 27 грудня замовник уклав договір на 5,1 млн грн (на 14 тисяч гривень дешевше).

Техзавдання та договір відсутні у системі, а тому встановити обсяги та вартість окремих матеріалів неможливо.

У 2020 році “Номекс” виграв тендер на ремонт спортзалу у цій же школі за 6,77 млн грн. Це найбільша тендерна перемога для фірми. Тоді замовник, яким був департамент освіти, відхилив усі дешевші пропозиції і уклав угоду саме з цим підприємством.

Підприємство “Номекс” зареєстроване у Черкасах у 2004 році. Його власником і засновником є Юрій Петков.

У 2016 році поліція розслідувала кримінальне провадження, у якому фігурував “Номекс”. За версією слідчих, між департаментом освіти та підприємством були укладені договори на ремонти навчальних закладів із завищеними цінами. Йдеться про 9 договорів, які у 2015 освітяни уклали на встановлення вікон у дитячих садочках.

Загальна вартість робіт за актами склала 7,5 мільйонів гривень. Натомість за версією слідства, вартість була завищена на 2,5 мільйона гривень.

На якому етапі розгляд справи або ж цим вона закінчилася – наразі невідомо.

Лише протягом 2022-го року фірма отримала 29 договорів на більш ніж 20 мільйонів гривень.

Залиште відповідь