Рівненська міськрада за 808 тисяч замовила надшвидкий ремонт “бомбосховища” місцевого дитсадка
29.12.2022   //   48 Переглядів

У вівторок, 27-го грудня, Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради прозвітувало про замовлення поточного ремонту приміщень закладу дошкільної освіти №42. За 808,16 тисяч гривень підрядник має пристосувати підвал закладу для розташування там найпростішого укриття. Виконати замовлення має ТОВ “Ю-Вей”. Інформація про відповідне замовлення розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Зауважимо, що сам договір сторони підписали ще 13-го грудня, а всі ремонтні роботи мали бути завершені до 19-го грудня. Серед передбачених техзавданням робіт: зміна рівня пілоги, облицювання поверхонь стін керамічними плитками, гідроізоляція стін, заміна дерев’яних дверних коробок металопластиковими блоками, заміна проводки, світильників, люмінесцентних ламп, розеток та перемикачів. Крім того мало бути виконано прокладання трубопроводів каналізації, під’єднання нових труб до існуючих мереж водопостачання та опалення, встановлення умивальників та насосу каналізаційної установки. 

Власниками ТОВ “Ю-Вей”, що було зареєстроване у грудні 2021-го року, є Володимир Снігур та Олександр Войтенко. Останній також працює як ФОП та є засновником і керівником Благодійної організації “Благодійний фонд “Махзікей Хадас Рівне”. 

Підряди в системі Prozorro ТОВ “Ю-Вей” почало отримувати лише з листопада поточного року. Однак вже стигло підписати 6 договорів на 2,62 мільйона гривень. 

Залиште відповідь