Одеські комунальники без торгів віддали 50 мільйонів на ремонт місцевих ліцеїв, додавши опцію “авансування”
29.12.2022   //   42 Переглядів

Одеське управління обласної ради з майнових відносин обласноїх ради 15 грудня повідомило про укладання договору на реставрацію частини приміщення одного з комунальних закладів області з облаштуванням укриття. Вартість робіт оцінили у майже 30 млн гривень, а договір укладено без проведення конкурентної закупівлі.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір укладено з товариством “ДД-строй”, яке має виконати роботи із реставрації Одеського обласного ліцею № 3 до кінця наступного року. Опублікований у системі документ не містить локального кошторису та відомості ресурсів, що не дозволяє визначити об’єми майбутніх робіт та вартість матеріалів, які використовуватимуться під час їх виконання. 

Договір передбачає авансування робіт, сумою у 8,8 млн гривень. Більша частина цих коштів, 6 млн гривень, має надійти на рахунки “ДД-строй” до кінця поточного року.  Первинна угода, укладена 15 грудня, не містила інформації про можливе авансування, але така опція з’явилася після укладання додаткової угоди того ж дня. 

21 грудня це ж управління уклало з цим же підприємством угоду на реставрацію ще одного ліцею – Обласного ліцею №6. Тут вартість робіт “оцінили” у 26 млн гривень та також “запрограмували” аванс у розмірі 30% від договору. Роботи також мають бути виконані до кінця поточного року.

Для підприємства “ДД-строй”, зареєстрованого в Одесі, це перші коштовні договори із розпорядниками бюджетних коштів. 

Залиште відповідь