Кременчуцькі комунальники беруть пального на рекордну суму від лідера з імпорту октанопідвищувачів
29.12.2022   //   99 Переглядів

21 грудня  Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628 повідомило про намір укласти договір на закупівлю 1 млн 750 літрів пального А92. Договір укладається за результатом проведених відкритих торгів, участь у яких взяв лише один учасник. Вартість його пропозиції – 97 млн 825 тисяч гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Переможцем закупівлі стало товариство “Інтер джак ойл”, що запропонувало пальне виробництва миронівської фірми “Термінал”. Раніше об’єкти цього підприємства неодноразово фігурували у повідомленнях податківців про зупинення нелегального виробництва пального. Крім того, сам “Термінал” був серед лідерів з імпорту октанопідвищуючих компонентів, які використовуються для “кустарного” виробництва пального. 

Пальне має постачатися на територію автотранспортного підприємства спеціальними бензовозами. Переможець закупівлі надав довідку про наявність у нього відповідного транспорту, бензовозу ЗіЛ 1982 року виробництва. Інших вимог, окрім наявності, до техніки замовник не ставив.

Товариство “Інтер джак ойл” належить Ірині Рясній та зареєстроване у Кременчуці. Для них – це найбільший публічний договір. До цього в активі підприємства було 6 угод із розпорядниками бюджетних коштів, загальною сумою трохи менше 30 млн гривень. Більшість з них укладено саме із кременчуцькими транспортниками. 

Залиште відповідь