«Дніпро-Кіровоград» витратило понад пів мільйона на ремонт ЗІЛа 1976 року випуску
29.12.2022   //   66 Переглядів

Обласне комунальне підприємство «Дніпро-Кіровоград» другого грудня підписало з ТОВ «ТУРБІВМАШБУД» угоду про ремонт транспортного засобу ЗІЛ-130 загальною вартістю 680 тис. грн (включно 20% ПДВ, що складає 136 тис. грн).

Звіт про закупівлю опублікований у системі Prozorro.

Згідно з угодою, підрядник має виконати ремонт і технічне обслуговування ЗІЛ-130 1976 року випуску. В додатку до угоди вказаний перелік робіт, найдорожчою з яких є ремонт і встановлення двигуна, коробки передач, виготовлення карданного валу – 243 тис. грн та заміна 6 шин – 63,6 тис. грн. Підрядник має завершити ремонт до 31 грудня цього року. Ремонт здійснюється на базі підприємства у Вінницькій області.

На сайтах продажу вживаних авто подібні моделі у дещо «свіжіших» роках випуску, а відтак і технічному стані вартують від 3-5 тис. дол., що у гривнях близько 200 тисяч. Наприклад, ЗІЛ-130 1991 року продають за 4,6 тис. дол, модель 1980 року за 3,6 тис. дол, модель 1990 року за 305 тис. грн.

ТОВ «ТУРБІВМАШБУД» зареєстроване 2014 року у селищі Турбів Вінницької області, власницею вказана Оксана Леонідівна Сокілецька з Вінниці. З 2019 року вказане підприємство отримало контрактів на 9 млн грн.

Ми попросили керівництво підприємства прокоментувати необхідність придбання. В.о. Генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний повідомив, що на нову машину, яка орієнтовно коштує 4-5 млн грн, грошей нема, тому модернізують стару. 

«Якщо говорити про цей ЗІЛ, то на його всюдихідній і міцній базі встановлять відновлений французький двигун від «Рено», який спалюватиме не більше 14 літрів пального на 100 кілометрів, також французьку трансмісію, відновлений комфортабельний кунг для аварійної бригади із двома типами опалення. Це надзвичайно важливо, бо людям доводиться працювати у дуже складних погодних умовах. Передбачена автоматична лебідка, яка дозволить бригаді піднімати і опускати засувки. Та ще низку опцій, які вкрай потрібні аварійній бригаді водогону з урахуванням умов місцевості, де нам доводиться працювати. Словом від старого ЗІЛа залишиться сама лише назва. Це буде фактично абсолютно нова машина. І як тільки ми отримаємо її – обов‘язково запросимо журналістів на оглядини, щоб ви змогли оцінити, чи вартувало це таких грошей», – сказав Пісний.

 

Залиште відповідь