Заново зареєстрований після штрафу АМКУ підприємець поставить медикам Тернопільщини дров на 2,4 мільйона 
28.12.2022   //   125 Переглядів

КНП “Більче-золотецька обласна лікарня реабілітації імені В.Г. Вершигори” закупилась деревиною для опалення на суму 2,39 млн грн. Поставить медикам товар ФОП Шарак Олександр Володимирович, який став переможцем відкритих торгів з особливостями. 

Особливих складнощів із закупівлею у підприємця не виникло, оскільки він став єдиним учасником закупівлі. 

За умовами тендерної документації протягом 2023-го року підрядник має поставити лікарні 1408 м2 дров твердолистяних порід. При цьому дрова мають бути від 1 до 2 метрів завдовжки та не тонші 10 см. Крім того в в товарі не допускається зовнішня трухлява гниль. Деревина має бути очищена від сучків, а у випадку відхилення від зазначених показників товар до оплати прийматись не буде. 

За даними аналітичної системи YouControl Олександр Шарак зареєструвався в якості ФОПа у липні поточного року. Однак до цього підприємець вже працював як ФОП. Перереєструвався Шарак після того як в 2019-му році отримав від АМКУ штраф за змову під час проведення тендеру. 

Львівський Центр громадського моніторингу та досліджень фіксував спільні “походи” на торги Олександра Шарака та Миколи Щурика, які активно розігрували паливні замовлення відділів освіти Тернопільської та Шумської РДА.

 

Залиште відповідь