Уманчани без торгів віддали “одеситам” вже 30 млн на ремонти
27.12.2022   //   142 Переглядів

Два управління Уманської ради протягом декількох днів уклали 5 угод з одеським підприємством на здійснення ремонту у освітніх закладах міста, а також облаштування приміщення для вимушених переселенців на території уманської громади. Всі угоди укладені без проведення конкурентних закупівель, а їх загальна вартість перевищує 30 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. Підрядник раніше займався вивченням громадської думки

20 грудня управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради повідомило про укладання договору з товариством “Віра нова” на реконструкцію приміщення одного з місцевих гуртожитків під потреби внутрішньо переміщених осіб. Вартість робіт було оцінено у 25 млн гривен, а завершити їх мають до кінця поточного року. Фінансування робіт має здійснюватися переважно коштами державного бюджету, що мають надійти до кінця поточного року. Угодою передбачено внутрішні та зовнішні роботи у двох корпусах гуртожитку, зокрема із заміни внутрішніх мереж та утеплення приміщення. 

Наступного дня вже управління освіти та гуманітарної політики Уманської ради повідомило про укладання угоди з цим же підприємством на улаштування відводу води з найпростішого укриття Уманської гімназії №11. Вартість робіт оцінили у 341 тисячу гривень. Завершені вони також мають бути до кінця поточного року.

26 грудня це ж управління повідомило про укладання ще трьох договір із  “Віра нова”: на заміну вікон в Уманській гімназії №11 та №14, вартістю по 1,4 млн гривень, а також аналогічні роботи у дитячому садку №5, вартістю 1,3 млн гривень. Тут роботи також мають завершити до кінця 2022 року.

Підприємство-підрядник зареєстроване у Одесі і належить Олегу Марківу. Це перші угоди, укладені підприємство з моменту повномасштабного вторгнення росіян до України. Всього ж у його активі до контрактів з уманчанами було лише два договори на здійснення ремонтних робіт бюджетним коштом у “рідній” одеській області. 

 

Залиште відповідь