Соратник мера Черкас отримав ще 6 мільйонів на будівництво шелтеру для переселенців
27.12.2022   //   67 Переглядів

23 грудня Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклав договір на виконання додаткових робіт під час будівництва шелтеру для вимушених переселенців, що зводиться у Черкасах.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір на додаткові роботи, вартістю 6,3 млн гривень, укладено з місцевим підприємством “Колтех-транс”, що наприкінці серпня отримало право на зведення цього об’єкта за результатами спрощеної закупівлі. Окрім “Колтех-транс”, участі у ній ніхто більше не взяв. 

Підприємство належить відому у місті бізнесмену Сергію Колесніченку, що за роки каденцій міського голови Черкас Анатолія Бондаренка став одним із фаворитів освоєння коштів, які спрямовуються на будівництво та ремонт місцевих доріг. Саме на встеленні асфальтного полотна спеціалізується підприємство Колесніченка, проте це не завадило йому отримати право на будівництво шелтеру на замовлення черкаських освітян. У складі своєї тендерної пропозиції щодо підтвердження належної кількості працівників для зведення об’єкта Колесніченко подав довідку, де замістість будівельників були зазначені дорожники, а саме водії вантажівок та оператори асфальтоукладчиків. 

У 2020 році Колесніченко балотувався до місцевої ради за списком партії “За майбутнє”, яку на Черкащині очолює міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, але отримати мандата не зміг. 

За 2022 рік, з моменту повномасштабного вторгнення росіян, саме підприємство Колесніченка стало одним із головних бенефіціарів освоєння коштів місцевого бюджету, отримавши протягом 2022 року на власні рахунки понад 100 млн гривень за виконання різних послуг та будівельних робіт на замовлення розпорядників бюджетних коштів Черкаської міської ради. 

Залиште відповідь