Полтавські рятувальники купують коштовного німецького робота
27.12.2022   //   106 Переглядів

22 грудня полтавські рятувальники уклали договір на придбання коштовного німецького тактичного робота. Його вартість перевищує 10 млн гривен, а угода на постачання укладена без проведення конкурентної процедури закупівлі. Постачальник має виконати умови угоди до кінця поточного року. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір між Аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області та товариством “Променергообладнання” передбачає купівлю роботу Magirus Wolf R1 німецької фірми Magirus Group, що спеціалізується на виробництві протипожеженого обладнання та обладнання для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Компанія постачальник  “Променергообладнання” зареєстрована у Києві та належить Андрію Зелінському. З початку року компанія має понад 90 угод на постачання різного рятувального обладнання та техніки на загальну суму 80 млн гривень. Більшість угод укладено без проведення конкурентних процедур, враховуючи особливості воєнного стану. 

У свою чергу полтавські рятувальники з моменту повномасштабного вторгнення росіян уклали 1100 різних угод вартістю майже 170 млн гривень. Це майже у 10 разів більше, ніж торік. Причина – ліквідація наслідків агресії росіян і зростання видатків на придбання спеціальної рятувальної техніки. Більшість угод укладається без проведення конкурентних закупівель. 

 

Залиште відповідь