Полтавське тепловики вдруге пробують купити коштовні котли у київських трейдерів
27.12.2022   //   70 Переглядів

26 грудня Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» уклало договір на закупівлю двох теплових котлів, вартістю майже 80 млн гривень. Договір укладено без проведення конкурентних торгів.

Відповідна інформація міститься в системі “Прозорро”. 

Згідно з оголошенням, постачальник – товариство “Коменергосервіс” має поставити до кінця поточного року тепловикам два котлогенератори. Перший – виробництва компанії Viessmann марки Vitomax HW потужністю 19.2 МВт, другий Bosch Unimat UT-L64, аналогічної потужності 19.2 МВт. Котли мають бути доставлені до кінця поточного року.

У системі відсутній текст договору, що не дозволяє визначити спеціалізацію товару та умови його поставки і монтажу.

Це другий договір, який укладається із відповідним постачальником на закупівлю відповідних котлів. У жовтнів тепловики вже підписували аналогічну угоду та навіть оплатили 100% аванс за товар, але його поставлено не було, а наприкінці листопада продавець повернув кошти, про що свідчить додаткова угода, розміщена у системі “Прозорро”. 

 На сьогодні у активі компанії “Коменергосервіс” 35 угод на суму понад 150 млн гривень, переважно – це будівельні роботи на облаштування різних котелень у Донецькій, Вінницькій, Житомирській та інших областях. Це перша угода для компанії, укладена протягом 2022 року. Договір з полтавськими комунальниками підписано без проведення конкурентної закупівлі. 

Компанія належить Ракіфу Керімову та зареєстрована у Києві.

Комунальне підприємства “Полтаватеплоенерго” очолює депутат Полтавської обласної ради від партії “Батьківщина” Олександр Олексенко. Наприкінці березня комунальники придбали два легковики за 2 млн гривень.

 

Залиште відповідь