Фірма з орбіти рівненського екснардепа відремонтує покрівлю пошкодженого об’єкта критичної інфраструктури 
27.12.2022   //   92 Переглядів

Департамент інфраструктури і благоустрою Рівненської міської ради у понеділок, 26-го грудня, прозвітував про підписання договору щодо проведення поточного ремонту частини даху будівлі об’єкта критичної енергетичної інфраструктури. Відповідні роботи за 662,58 тис грн має виконати ТОВ “Реноме-Євробуд”. Інформація про відповідну закупівлю було опубліковано в Prozorro, хоча саме замовлення було зроблено поза системою. 

Потреба у відповідному замовленні виникла після завдання по Рівному ракетного удару. За умовами договору підрядник має гарантувати можливість безперервної та нормально експлуатації об’єкта протягом не менш ніж року з моменту здачі виконаних робіт. Оплатити ж роботу підрядника замовник зобов’язується не пізніше ніж за 30 з дня підписання актів виконаних робіт.

ТОВ “Реноме-Євробуд” є одним з договожителів будівельної галузію. Створена в 2003-му році фірма належить ПАТ “Реноме”, ТОВ “Смарт-Інфо”, ТОВ “Смарт-Корп”, ТОВ “Реноме серві АТМ” та Надії Гладкевич. За даними аналітичного порталу YouСontrol підприємство є частиною бізнес-групи “Реноме” ключочими особами в якому є екснрадеп та, ексголова Рівненської ОДА Віктор Матчук, гендиректорка ПАТ “Реноме” Надія Гладкевич та голова наглядової ради бізнес-групи Анатолій Кричильський.

Відповідно до інформації clarity-project.info за час існування Prozorro ТОВ “Реноме-Євробуд” встигло підписати вже 84 договори з бюджетними замовниками на 481,89 млн грн.

Залиште відповідь