Тендерний новачок з Рівного продовжує отримувати мільйонні замовлення, тепер на ремонтні роботи
26.12.2022   //   69 Переглядів

22-го лютого, Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради прозвітувало про підписання одразу двох великих замовлень з ТОВ “Будівельна група Престижвисотбуд”. Наразі поточна вартість робіт, які має виконати підрядник, складає 4,71 мільйона гривень. Відповідна інформація розміщена на сторінках закупівель в системі Prozorro. 

Першочергово замовник підписав договори на заміна дерев’яних вікон на енергоефективні у рівненському ліцеї №13 за 4,34 мільйона гривень та ліцеї №28 за 671,33 тисячу гривень. Однак вже за кілька днів до договорів було внесено зміни, зменшивши обсяги закупівель до 4,08 млн та 627,47 тис грн відповідно. 

У підсумку в 13-ому ліцеї мали замінити 135 вікон, а в 28-му лише 25. Окрім власне заміни старих вікон з дерев’яними рамами на пластикові підрядник мав встановити підвіконні дошки та віконні зливи, а також здійснити штукатурення, шпаклювання та фарбування відкосів. 

Прикметно, що самі договори були підписані сторонами ще 9-го грудня, усі роботи мали бути закінчені в строк до 21-го грудня, однак прозвітувати про замовлення Управління капітального будівництва вирішило лише 22-го числа. 

Вибір ТОВ “Будівельна група Престижвисотбуд” в якості виконавця для цих робіт був неочевидним, адже до цього фірма мала лише 4 бюджетні замовлення, та й ті почала отримувати з вересня поточного року. Фінансово найбільший контакт від бюджетної організації фірма отримала в середині грудня від “Комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг”. За 13,53 мільйона гривень підрядник мав поставити замовнику 5 потужних генераторів. 

Засновниками ТОВ “Будівельна група Престижвисотбуд” вказані Сергій Віннічук та ТОВ “Файне місто проект”. Власниками останнього є Наталія Антонюк, співвласниця торгової марки “Сучасний житловий масив “ПІВДЕННИЙ”, та Євгеній Франчук. Сергій Віннічук також очолює ТОВ “МВ-буд”, який належить співвласниці трьох рівненських обслуговуючих кооперативів Олені Мельничук та підприємцеві Матвію Лук’янову.

Залиште відповідь