Полтавські дорожники без торгів віддали туркам договорів вже на понад мільярд гривень
26.12.2022   //   39 Переглядів

За останній тиждень полтавські будівельники без торгів віддали турецьким дорожникам з “Онуру” ще два підряди на капітальний ремонт доріг області. Загальна вартість нових угод складає понад півмільярда гривень, а сукупна сума підрядів “онурців”, отриманих від полтавчан за останній час без будь-яких конкурентних процедур, перевищила 1 млрд гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.  

16 грудня Служба автомобільних доріг у Полтавській області повідомила про укладання договору на будівництво обходу міста Кобеляки на ділянці км 116+500 – км 119+700 при реконструкції автомобільної дороги державного значення Н-31. Вартість відповідних робіт складе  217 млн гривень, а завершені вони мають бути до кінця наступного року. Підрядник – «ОНУР ТААХХУТ”

Також вже 21 грудня було укладено договір на будівництво іншої ділянки цього ж обходу, а саме на ділянці км 114+000 – км 116+500. Підрядник – “ОНУР ТААХХУТ”, термін виконання – до кінця наступного року.

Опубліковані дорожниками оголошення не містять тексту договору, кошторису, а також відомості ресурсів, що не дозволяє визначити вартість матеріалів, які використовуватимуться підрядникам і об’єми робіт, які ними здійснюватимуться. 

Всього ж між полтавськими дорожниками та “Онуром” з кінця листопада поточного року укладено 5 договорів, загальною вартістю понад 1,1 млрд гривень. 

Група компаній «Онур», куди входять «Онур Конструкцiон Інтернешнл» і українське Представництво «Онур Таахут Ташимаджилик Ішаат Тіджарет ВЕ Санаї Анонім Ширкеті», належить до числа фаворитів серед підрядників Укравтодору останніх років.

 

Залиште відповідь