Новачок “екстрено” освоїть 7 мільйонів на обрізці одеських дерев
24.12.2022   //   71 Переглядів

20 грудня комунальне підприємство “Міськзелентрест” Одеської міської ради завершило закупівлю послуг з обрізки дерев на наступний рік. За результатом проведеного аукціону, договір було укладено з миколаївським ФОПом, який візьметься надавати відповідні послуги за трохи менше аніж 7 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Договір укладено з Сергієм  Грицієнком, 43-річним приватним підприємцем, зареєстрованим у Миколаєві. Відповідно до тендерної документації, він використовуватиме найману працю 12 працівників. Разом з тим для нього це перший подібний договір, укладений із розпорядниками бюджетних коштів і фактично перша участь у конкурентній закупівлі в системі “Прозорро”. 

Раніше підприємець уклав договір на “значне омолодження” 22 дерев на території Миколаївської дитячої лікарні. Значним омолодженням дерев прийнято називати їх обрізку. 

Згідно до додатків договору, укладеного з одеськими комунальниками, до кінця поточного року Грицієнко разом з підлеглими має видалити або ж обрізати понад 1200 дерев на території Одеси. Договір не містить локального кошторису та відомості ресурсів, відповідно не дозволяє визначити вартість окремих видів послуг, що надаватимуться підприємцем у межах виконання договору. 

 Виходячи із об’ємів робіт та кількості календарних днів, що залишились до кінця року, підприємець має щоденно обрізати понад 120 дерев. 

Залиште відповідь