Криворізькі комунальники придбали автівки з переплатою у компанії-посередниці 
23.12.2022   //   98 Переглядів

8 грудня КП «Сансервіс» уклало угоду із ТОВ «Євро Трак» на придбання трьох автомобілів на суму 6,47 млн. грн.

Інформація про закупівлю міститься в системі Прозорро.

При обґрунтуванні потреби в автомобілях, замовник зазначив, що машини будуть задіяні   у  перевезенні  робітників, лопат, граблей, бензопил, висоторізів, а також посадкового  матеріалу.  Ці автомобілі вкрай необхідні для більш мобільного виконання невідкладних аварійно-відновлювальних  робіт та оперативного  пересування   аварійних   бригад  підприємства у разі виникнення аварійних ситуацій. 

Криворізькі комунальники до 25 грудня отримають три нові тентовані пікапи:

  • Автомобіль Ford Transit;
  • Автомобіль IVECO Daily;
  • Автомобіль Peugeot Boxer.

Вартість кожного транспортного засобу – 2,16 млн грн. 

Зазначимо, що КП «Вінницяміськтеплоенерго» планує купувати аналогічний автомобіль Peugeot Boxer за 1,17 млн. грн. А  спеціальний авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України міста Ніжин Чернігівської  області у грудні придбав два автомобілі Ford Transit за 1,59 млн. грн. та за 1,45 млн. грн.

Продавець машин ТОВ «Євро Трак» зареєстрований п’ять років тому в Києві в звичайній багатоповерхівці в квартирі її власника Петра Ковіки. До літа 2020 року фірма називалася ТОВ «Натскрафт» та працювала в галузі вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників.

З 2021 року компанія взяла в оренду офісне приміщення та майданчик для розміщення автомобілів у ТОВ «Спеціалізоване автотранспортне підприємство 0904», яким володіють Юрій Плохих та Бєлкіна Ірина. Ці власники відзначилися роботою помічниками на народного депутата Юлія Іоффе – бізнес-партнера Бойка.  

В тендерній документації продавець посилається на досвід співпраці із Департаментом будівництва, містобудування і архітектури Полтавської обласної державної адміністрації. Ще в вересні 2021 року компанія перемогла в тендері на поставку 4 сміттєвозів на суму 12 млн. грн. Але ця закупівля потрапила під фінмоніторинг і аудитори виявили порушення при її проведенні. 

На початку грудня КП «Сансервіс» вже купувало у ТОВ «Євро Трак» китайський автокран вартістю 13 млн. грн. На цій закупівлі комунальники також переплатили 2,3 мільйона гривень. 

 

Залиште відповідь