Черкаські чиновники без торгів віддали 10 мільйонів киянам на укриття
23.12.2022   //   69 Переглядів

Протягом грудня департамент соціальної політики та Територіальний центр надання соціальних послуг, що підпорядковується цьому департаменту, уклали три угоди на ремонт приміщень укриттів. Підрядник – київське підприємство, всі договори підписані без проведення конкурентних процедур.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

За 3,7 млн гривень підрядник “Будівельна компанія “Респект сіті” має відремонтувати укриття у  підвальному приміщенні будівлі департаменту соціальної політики. За 4 млн гривень цей же підрядник виконає ремонт підвального приміщення будівлі територіального центру надання соціальних послуг по вулиці Пушкіна та за 2,4 млн гривень аналогічне приміщення по вулиці Гвардійській.  

Роботи у приміщенні департаменту мають бути завершені до кінця поточного року, у інших двох приміщеннях – до середини лютого наступного року. Загальна вартість робіт складає більше 10 млн гривень. 

Товариство “Будівельна компанія “Респект Сіті” зареєстроване у Києві та належить Світлані Бабенко. Для цього підприємства це перші і єдині угоди укладені із розпорядниками публічних коштів з моменту повномасштабного вторгнення росіян у лютому 2022 року. 

Департамент соціальної політики у Черкаській міській раді курують представники політичної сили “Європейська солідарність”. Це єдиний напрямок, за який відповідають представники цієї політичної сили, обрані до місцевої ради у жовтні 2020 року. Директором департаменту є Євгеній Данченко, що до цього був очільником Уманської районної державної адміністрації, призначений президентом Петром Порошенком. Його заступник – депутата міської ради від ЄС – Сергій Рубан.

Залиште відповідь