«Житомиртеплокомуненерго» заплатить одній фірмі 16 мільйонів  за ремонт труб в котельнях 
22.12.2022   //   99 Переглядів

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» впродовж 2022 року кілька разів проводило закупівлю послуг на капітальний ремонт труб котелень. Загальна сума трьох закупівель становить 15 млн 948 тис. грн, договори укладалися лише з однією фірмою – ТОВ «Будівельно-торгівельна компанія «Світ Будінвест».

Про це повідомляє Житомир.info з посиланням на ProZorro.

6 липня КП «Житомиртеплокомуненерго» оголосило тендер на капітальний ремонт цегляної димової труби та монтаж вставки з нержавіючої сталі котельні РК-8 на проспекті Миру, початкова ціна становила 4 млн 461 тис. 072 грн. Заявку на торги подав лише один учасник – БТК «Світ Будінвест» з пропозицією 4 млн 450 тис. грн, з ним і уклали договір 15 липня 2022 року.

Але 19 грудня договір розірвали у зв’язку зі «зменшенням об’ємів виконання робіт.відповідно до коригування проєктно-кошторисної документації». Підряднику заплатили 3 млн 959 тис. 575,48 грн, тобто на 490 тис. 424,52 грн менше від суми договору.

Водночас 21 грудня «Житомиртеплокомуненерго» оприлюднює інформацію про укладений договір з БТК «Світ Будінвест» по капітальному ремонту цієї ж труби: за завершення будівельних робіт фірмі заплатять 1 млн 978 тис. грн.

В серпні КП «Житомиртеплокомуненерго» провело тендер на капітальний ремонт залізобетонної димової труби та монтаж вставки з нержавіючої сталі котельні РК-11 по вул. Отаманів Соколовських з початковою ціною 9 млн 529 тис. 570,80 грн. Учасників було двоє, але переможцем стало ТОВ «Будівельно-торгівельна компанія «Світ Будінвест» з пропозицією 9 млн 520 тис. грн.

6 вересня 2022 року з фірмою був укладений договір і цього ж дня Управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області почало перевірку закупівлі. 16 вересня аудитори опублікували звіт про виявлені порушення:

тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону;

не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону;

порушення законодавства в частині не відміни замовником закупівлі.

Але комунальне підприємство на це відповіло, що неможливо усунути виявлені порушення, до того ж вони незначні.

«Необхідно врахувати, що недоліки, зазначені у Висновку, є незначними та ніяким чином не впливали на зміст тендерної пропозиції, при цьому порушення принципів здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників не допущено. Таким чином, наразі підстави для вжиття інших заходів реагування відсутні», – йдеться у надання інформації про усунення порушення замовником.

Крім самого ремонту КП «Житомиртеплокомуненерго» також цього року укладало договори на проєктні роботи, експертизи, технічний та авторський нагляд, на ці труби двох котелень, загальна сума таких договорів – 338 тис. 327,52 грн.

З фірмою «Світ Будінвест» теплокомуненерго співпрацює не лише по трубах: у вересні цього року був уклалений договір на виконання робіт з відновлення (реставрації) асфальтобетонного покриття на території Корольовського адміністративного району в м. Житомирі. Сума угоди – 2 млн 539 тис. 999,20 грн. На тендері був ще один учасник: ТОВ «Шляхбуд-5» запропонувало виконати роботи за 2 млн 343 тис. 037,20 грн, але цю дешевшу пропозицію відхилили, бо в тендерній документації була відсутня «довідка про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами виданої станом не більше тижневої давнини відносно дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій (для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців) у Казначействі України». Де саме мало проводитись асфальтування в договорі не вказано, лише зазначено, що за 2,5 млн грн підрядник мав відновити 180 кв.м покриття проїзної частини доріг та 1080 кв.м. асфальту в дворах.

ТОВ «БТК Світ Будінвест» засноване в 2018 році в Житомирі. Власником фірми є громадянка Вірменії Бошян Пайцар Оганесівна, яка прописана в смт Романів Житомирської області. Директором фірми є Мхітарян Самвел Михайлович, який прописаний також у смт Романів.

 

Залиште відповідь