Дороги Новоград-Волинської громади до кінця року буде утримувати за 3 мільйона фірма місцевого депутата
22.12.2022   //   61 Переглядів

КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» 20 грудня прозвітувало про угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» на зимове утримання доріг на території Новоград-Волинської територіальної громади. Вартість угоди склала 3 млн грн.

Про це повідомляє Житомир.info з посиланням на ProZorro.

Закупівля проведена без використання електронної системи. Фірма була єдиним учасником. Водночас в ProZorro не опубліковано ні договір, ні тендерної документації, ні адреси населених пунктів та вулиць, які утримуватиме фірма.

В системі «Прозорро» в описі окремої частини або частин предмета закупівлі зазначено, що надавати послуги фірма має до кінця 2022 року.

Зазначається, що 29 листопада замовник вже оголошував тендер на зимове утримання доріг на території Новоград-Волинської територіальної громади за 3 млн грн. Однак тендер не відбувся через відсутність пропозицій.

Також КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» оголосило 13 грудня новий тендер на послуги з прибирання снігу та посипання доріг протиожеледним матеріалом у зимовий період на території Звягельської територіальної громади. Очікувана вартість закупівлі становить 7,9 млн грн. Переможець торгів має надавати послуги з зимового утримання доріг до кінця 2023 року.

За даними з «Прозорро», КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» з серпня 2022 року вже уклало з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» 17 угод загальною вартістю 7,2 млн грн.

ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» зареєстроване в 2002 році в селі Майстрів Новоград-Волинського району, власниками фірми є Юлія Табалюк, Віталій Табалюк (директор фірми і депутат Новоград-Волинської міської ради від партії «Європейська Солідарність») та Станіслав Табалюк (депутат Чижівської сільської ради, на місцевих виборах 2020 року балотувався до Новоград-Волинської районної ради від партії «Європейська Солідарність»).

 

Залиште відповідь