Вінницький обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву відсудив у фірми ексдепутата 366 тисячгривень боргу 
21.12.2022   //   78 Переглядів

Розглянувши позовну заяву Господарський суд Вінницької області задовольнив позов Комунальної організації “Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву” до ТОВ “Прогрес”. Рішенням, опублікованим в Єдиному державному реєстрі судових рішень 20-го грудня, суд зобов’язав фірму сплатити на користь фонду 366,55 тисяч гривень.

За інформацією з судреєстру 7-го грудня 2020 року між “Обласним фондом сприяння інвестиціям та будівництву”  та ТОВ “Прогрес” було укладено Договір позики №37 на суму 250 тисяч гривень. Кошти було надано для будівництва 8-ми квартирного житлового будинку по вул. Радянській, в смт Крижопіль, Вінницької області. При цьому за користування вище згаданою сумою “Прогрес” ще мав оплатити окрім тіла позики відсотки, в розмірі 6% річних, які нараховувались по день повного повернення боргу.

В первісному договору строком повернення позики було визначено 25 липня 2020 року, однак додатковою угодою цю дату посунули до 01 листопада того ж року.  Оскільки у згаданий строк кошти так і не було повернено фонд подав до суду з вимогою стягнути з фірми основну суму боргу – 250 тис грн, а також 11,47 тис грн – 6% за користування кредитом, 14,54 тис грн – 3% річних та 90,54 тис грн – інфляційних втрат.

Враховуючи що ТОВ “Прогрес” не подав до суду відзиву, доказів в спростування позовних вимог, власного контррозрахунку заборгованості чи доказів погашення заборгованості, суд прийняв рішенн  – позов задовольнити в повній мірі, стягнувши з фірми 366,55 тисяч гривень.

Власником ТОВ “Прогрес” Валентин Смолій з міста Тульчин. Підприємець має свій політичний бекграунд – був депутатом Тульчинської районної та міської ради від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Залиште відповідь