Сарненська міська рада замовила у свого ж депутата ремонт дитсадка за 20 мільйонів 
21.12.2022   //   61 Переглядів

Дошкільний навчальний заклад в селі Мале Вербче буде капітально відремонтовано. Звіт про відповідне замовлення, яке виконуватиме ТОВ “Західметал”, опублікувала Сарненська міська рада 20-го грудня. Вартість контракту – 19,7 мільйонів гривень. 

Детальний план робіт замовник не опублікував. Однак на сторінці закупівлі в системі Prozorro вказано, що заклад має бути пристосований для можливого проживання на його території внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб. Виконати усі будівельні роботи підрядник має у строк до 25 грудня 2024 року. Відповідно до складеного бюджету робіт кошторисний прибуток ТОВ “Західметал” складатие 196,1 тисяч гривень, з яких 99,72 тисяч це кошти на покриття адміністративних витрат. Планом фінансування передбачено видалення на поточний рік 2,4 мільйона гривень, на 2023-ій – 10 мільйонів, а на 2024-ий залишку у сумі 7,3 мільйонів гривень. 

Власником, а заодно й керівником ТОВ “Західметал” наразі є Олег Жошко, депутат Сарненської міської ради від політичної партії “Європейська солідарність”. Окрім згаданої фірми підприємець володіє ПП “Леола-2”, а також зареєстрований як ФОП, що спеціалізується на торгівлі деревиною. Свого часу Жошко очолював Сарненську районну організацію партії “Єдиний Центр”, яка в подальшому була перейменована в партію “Команда Андрія Балоги”.

ТОВ “Західметал” є одним з досвідчених учасників публічних закупівель. З моменту впровадження Prozorro фірма встигла підписати вже 90 договорів на 430,09 мільйонів гривень. 

 

Залиште відповідь