ФОП-турагентка продасть селищній раді на Тернопільщині паливних котлів на понад 1,3 мільйона 
21.12.2022   //   94 Переглядів

З початком зими все більше замовників задумуються про придбання альтернативних джерел опалення. Так Мельнице-Подільська селищна рада, що на Тернопільщині, прозвітувала про підписання з ФОП Піщаковою Іриною Іванівною двох договорів на придбання твердопаливних котлів. За поставку обладнання в строк до кінця поточного року замовник загалом заплатить 1,34 мільйона гривень. 

За умовами першого контракту селищна рада отримає два опалювальних твердопаливних водогрійних котла на 300 кВт кожен за 870,4 тисячі гривень. Другий же договір, вартістю 468,4 тисяч гривень, передбачає передачу замовнику одного котла на 400 кВт. Конкретна марка котлів у специфікації до договорів не вказана, тож порівняти заявлені учасниками ціни наразі неможливо. 

За місяць до підписання згаданих договорів сторони вже домовились про поставку ще одного котла – “ALTEP” на 200 кВт. За нього Мельнице-Подільська селищна рада мала заплатити 279,6 тисяч гривень. Власне цими трьома замовлення і обмежується співпраця між селищною радою та Іриною Піщаковою. 

Загалом же ФОП Піщакова підписала через систему Prozorro вже 30 договорів на 6,76 мільйонів гривень. Прикметно, що свої великі замовлення на кількасот тисяч гривень кожен підприємиця почала отримувати з осені 2022 року, коли почала продавати котли та іншу опалювальну техніку. До цього Ірину Піщакову на Тернопільщині краще знали як директора дочірнього підприємства “Ольвія тур” ТОВ “Ольвія стар” ЛТД, яке надавало послуги турагенств. 

 

Залиште відповідь