Уманська міськрада без торгів дала невідомим одеситам 25 мільйонів на ремонт приміщення для переселенців
20.12.2022   //   70 Переглядів

Управління праці та соціального захисту Уманської міськради уклало договір на ремонт приміщення для внутрішньо переміщених осіб за 25 мільйонів гривень.

Закупівлю замовник провів без використання електронної системи, пояснивши це воєнним станом. Договір уклали з товариством «ВІРА НОВА» 20 грудня.

Підрядник виконає загальні будівельні роботи, внутрішні електричні, водопостачання-водовідведення та утеплення споруди.

22 мільйони спрямують з державного бюджету, ще 3 млн грн – з місцевого. Роботи ж мають завершити по суті за 10 днів, тобто до кінця року.

Фірма зареєстрована в Одесі і належить Олегу Марківу, який став власником і директором 2 тижні тому. Марків був зареєстрований ФОПом у Черкасах і займався виявленням суспільної думки до 2013 року.

Цьогоріч це вже третя зміна власника у цього підприємства. До цього воно належало одеситам Олександру Мурзі та Миколи Усатюку.

До 2019 року «ВІРА НОВА» займалася обслуговуванням ресторанів, і лише у серпні 3 роки тому змінила свою діяльність на будівництво.

Щодо закупівель, то це лише третій укладений договір, що міститься у системі «Прозорро». І він найбільший. Інші два: на 3400 грн з одеськими прикордонниками та 3 млн грн з Одеською об’єднаною дирекцією будівництва водогосподарських об’єктів.

 

Залиште відповідь