Полтавська ОВА без торгів віддали 30 мільйонів на “неквапливу” реконструкцію гуртожитку для ВПО 
20.12.2022   //   77 Переглядів

15 грудня Департамент будівництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної адміністрації (ОВА) повідомив про укладання договору на капітальний ремонт приміщення гуртожитку одного з навчальних закладів області. Приміщення ремонтується для забезпечення потреб вимушено переміщених осіб, а вартість робіт складе трохи менше 30 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Угода на реконструкцію гуртожитку Решетилівського художнього професійного ліцею укладена з місцевим товариством “НВП “Термотех”. У системі “Прозорро” відсутній текст договору, що не дозволяє визначити об’єми робіт та вартість матеріалів, які використовуватимуться підрядниками. Термін завершення виконання ремонту, відповідно до оголошення, 31 грудня 2023 року. 

Компанія підрядник зареєстрована у Полтаві та належить трьом місцевим підприємцям – Володимиру Козулі, Ірині Горпинченко та Юрію Матвєєву, котрі володіють приблизно рівними частками у статутному капіталі компанії розміром у сто гривень.  Директором компанії є Микола Горпинченко. 

Згідно інформації порталу “Опендатабот”, дохід компанії у 2020 році склав 31 млн гривень, дані за 2022 рік відсутні. Всього ж у активі “НВП “Термотех” 56 договорів із розпорядниками бюджетних коштів, загальною вартістю 252 млн гривень. Найбільша кількість договорів укладена саме з будівельниками Полтавського ОДА (ОВА),  на суму понад 200 млн гривень. 

Водночас – це перша угода, укладена з підприємством, з початку повномасштабного вторгнення військ російської федерації до України. За декілька днів до її укладення компанія також отримала додатково 4 млн гривень на ремонтні роботи у дитячій лікарні міста Лубни.  

 

Залиште відповідь