Підприємиця відсудила у Скориківської сільради 446 тисяч, що мала отримати за виконання проектно-кошторисної документації
20.12.2022   //   84 Переглядів

Господарський суд Тернопільської області приставши на аргументи позивача задовольнив позов ФОП Прокопової Катерини Олександрівни та зобов’язав Скориківську сільраду виплатити на користь останньої 446,34 тисяч гривень. Відповідне рішення з’явилось в Єдиному державному реєстрі судових рішень в середині грудня. 

Під час розгляду справи стало відомо, що за результатами спрощеної закупівлі робіт з «Виготовлення проектно-кошторисної документації по об`єкту: «Капітальний ремонт будівлі з утепленням фасадів Токівської ЗОШ І ІІІ ступенів та шкільного стадіону», між Скориківською сільською радою та ФОП Прокоповою Катериною Олександрівною, 30 червня 2021-го року було укладено відповідний договір підряду. Відповідно до розділу 2 договору, вартість робіт якраз і становила 446,34 тис грн.

Виконання робіт у підсумку затягнулось більш ніж на рік. Відповідний акт прийому-передачі проектно-кошторисної документації по об`єкту відбувся лише 23-го вересня 2022-го року. Тоді ж на адресу позивача сільрада скерувала гарантійний лист в якому зазначала про здійснення оплати виконаних робіт за Актом по мірі надходження грошових коштів. 

Умовами підписаного між сторонами договору передбачалось, що розрахунки за виконані роботи здійснюються протягом 10 робочих днів з моменту підписання вище згаданого Акту. Цього однак не відбулось. 

Враховуючи, що сільська рада не заперечувала пропроти позовних вимог та визнала їх у повному обсязі, господарський суд прийняв рішення – задовольнити позов у повному обсязі. 

Підприємиця Катерина Прокопова зареєстрована в якості ФОПа з березня 2018-го року. Окрім того вона є власницею ТОВ “Студія архітектури та дизайну “Градієнт”.  

Скориківську сільраду наразі очолює безпартійний Ілько Стахурський.

 

Залиште відповідь