Освітяни Новоград-Волинської міськради замовили у колишнього   депутат Житомирської райради м’ясної продукції на 4 мільйона
20.12.2022   //   82 Переглядів

Управління освіти і науки Новоград-Волинської  міської ради опублікувало намір укласти угоду з ФОП Якімець Андрій Вікторович на придбання 25800 кг м’яса. Загальна вартість угоди може скласти 3,7 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro. 

Очікувана вартість закупівлі становила 4 млн грн. Конкуренцію на торгах підприємцю Андрію Якімцю склав ФОП Савчук Світлана Іванівна, запропонувавши цінову пропозицію на 163 грн дорожчу.

20 грудня управління освіти і науки Новоград-Волинської  міської ради опублікувало намір укласти угоду з ФОП Якімець Андрій Вікторович.

За умовами документації, підприємець має до 29 грудня 2023 року поставити 3000 кг м’яса яловичини та телятини  першої та другої категорії (тазостегнова, лопаткова та шийні частини) по 204 грн за кг, 3000 кг свинини обрізної по 138 грн за кг та 19800 кг курячого охолодженого філе по 138 грн за кг. 

Зауважимо, що ціни ФОПа Якімця для різних закладів різняться. Наприклад, відділу освіти Тетерівської сільської ради Житомирського району цей ФОП постачатиме м’ясну продукцію за вищою ціною: м’ясо охолодженого курячого філе по 147 грн за кг, м’ясо свинини по 165 грн за кг, а м’ясо яловиче по 190 грн за кг.

Андрій Якімець зареєстрований як ФОП з 2004 року у Житомирі. Підприємець є колишнім депутатом Житомирської районної ради від ВО «Батьківщина». Андрій Якімець разом із батьком Віктором Якімцем володіють  фермерським господарством «Лука-Агро». Компанія розташована в селі Лука Житомирського району. 

Залиште відповідь