Комунальні схематозники Дніпра отримали черговий підряд з благоустрою на 60 мільйонів 
20.12.2022   //   67 Переглядів

В останній день листопада департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради опублікував угоду на 60 млн. грн. з ТОВ «МД Груп компані» на утримання автошляхів міста, мостів та шляхопроводів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Закупівля проведена без використання електронної системи, тому жодного документу, окрім договору, в тендерній документації не викладено.

Але якщо зазирнути до інших закупівель послуг утримання автошляхів та ліквідації сміттєзвалищ департаменту благоустрою та інфраструктури, то можна побачити, що ТОВ «МД Груп компані» постійний учасник цих торгів. “Наші гроші. Регіон” вже писали, що фірма зазвичай асистує одіозній ТОВ “Екологія-Д” з орбіти братів Дубинських.

ТОВ «МД Груп компані» зареєстровано в березні 2021 року. Директором та власником компанії вказан Анатолій Клячин. Він також працює як ФОП в сфері організування інших видів відпочинку та розваг.   

Загальна сума, на яку в департаменті благоустрою та інфраструктури до кінця поточного року планують виконають робіт з благоустрою, складає 59,84 млн грн. Це підмітання, прибирання сміття на узбіччях, очищення урн, посипання доріг протиожеледними сумішами та ін.

З пакету документів, що подана на тендер виходить, що ТОВ «МД Груп компані» не має власної спецтехніки, а також залучає субпідрядників до роботи. Субпідрядником вказано ТОВ «Віола торг». Техніку компанія у створеного рік тому ТОВ «Констамоніт», власником якого є Євген Веріго.

Це той самий Вергіго, який в 2016 році значився директором ТОВ «Северок 99» та вносив неправдиві дані в акти виконаних робіт «щодо обсягу та вартості виконаних послуг із роботи КрАЗу-самоскиду у продовж 260 машино годин та автомобілю до 5 тон упродовж 59,5 машино годин». Як зазначено в матеріалах судової справи, неправдиві документи  підрядника не були підтверджені жодними подорожніми листами та бухгалтерських документами. Проте представник постраждалої сторони директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Михайло Лисенко особисто звернувся до суду із заявою про закриття кримінального провадження, а суддя задовольнив це прохання. Згодом Лисенко став заступником міського голови Дніпра Бориса Філатова.

Детально про схему за якою приватна фірма ТОВ «Северок 99» отримала карт-бланш на всі роботи з благоустрою в Дніпрі, можна почитати в розслідуванні сайту Бюро.ua. 

Залиште відповідь