Черкаські поліцейські планують дати 100 мільйона на китайське підсанкційне обладнання
20.12.2022   //   67 Переглядів

16 грудня Головне управління поліції у Черкаській області оголосило дві закупівлі технічного обладнання для реконструкції та модернізації комплексної системи безпеки. Загальна вартість закупівлі лиш трохи менше 100 млн гривень, а товар майбутній постачальник має поставити до кінця поточного року. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Поліцейські планують придбати серверне обладнання виробництва Hikvision та комутатори MikroTik та інших на 69 млн гривень і відеокамери на 30 млн гривень того ж виробника. Відповідно до тендерної документації, постачання товару має відбутися до 30 грудня поточного року, у той же час аукціон з визначення переможця заплановано на 27-ме грудня. 

Наприкінці листопада уряд США заборонив імпорт до держави телекомунікаційного обладнання китайського виробництва, зокрема і під брендом Hikvision. На думку експертів, подібне обладнання не є достатньо захищеним, і дані створені за його допомогою можуть бути використані третіми сторонами, наприклад, самим Китаєм та його союзниками, до числа яких належить і росія. 

Українські експерти ще у травні попереджали про те, що відео з дорожніх камер  Hikvision може бути доступне російським хакерам. 

У кінці лютого коштом місцевого бюджету Черкас було встановлено 120 камер цього ж виробника, які обслуговують систему “Безпечне місто”. Сама  ж система передана на обслуговуванні та адмініструванні поліції. 

Залиште відповідь