На Вінничині на ремонт мосту за 130 мільйонів додали ще 40 мільйонів
17.12.2022   //   100 Переглядів

Служба автомобільних робіт Вінницької області 15 грудня уклала з ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» угоду про ремонт мостів вартістю 40,3 млн грн.

Про це йдеться в системі Prozorro.

Згідно з договором, підприємство має виконати поточний середній ремонт мостів через струмки на км 276 + 526 та на км 282+381 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка у Вінницькій області.

Також підрядник має зробити проектно-кошторисну документацію. Строк виконання робіт – 31 грудня 2023 року.

У протоколі вибору процедури закупівлі вказано, що у листопаді САД уклала з цим підприємством угоду про ремонт мостів загальною вартістю 131 млн грн, проте виникла необхідність у закупівлі додаткових послуг.

ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» зареєстроване у Каневі Черкаської області у 2005 році, засновниками є Максим Кокараєв, Юпій Клімов, Олександр Кіблик, Андрій Косіцин. Як писали «Наші гроші», це підприємство серед лідерів дорожніх підрядів, особливо на Вінничині, де найчастіше конкурує з ще одним активним освоювачем дорожніх замовлень «Автострада». А на тендерах ТОВка постійно надає довідки про те, що на субпідряд бере вінницьке ПП «Б.В.В.-буд» Віталія Бобрука. Усього за період участі у публічних закупівлях підприємство отримало угод на 2,6 млрд грн. 

 

Залиште відповідь